Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
While You Are Tempted Season 2Rated ★ 2.0
While You Are Tempted Season 3Rated ★ 1.5
Naked HistoryRated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 2.0
While You Are TemptedRated ★ 2.0- Goblin Special: The SummoningRated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- コード・ブルー 特別編 -もう一つの戦場-Rated ★ 3.0
Black PeanRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리 를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0