Movies
Ratings
37
The BodyguardRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 5.0
Love AffairRated ★ 5.0
Virgin Stripped Bare by Her BachelorsRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Making LoveRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0