Movies
Ratings
30
The ServantRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0