Movies
Ratings
804
Marriage StoryRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
DownsizingRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Ciao AlbertoRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0