Series
Ratings
24
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Samurai GourmetRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0