Movies
Ratings
34
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 1.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0