Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
BallerinaRated ★ 2.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The PactRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5