Series
Ratings
706
No Gain No LoveRated ★ 1.5
The DefectsRated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
GachiakutaRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Salon De HolmesRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
TwelveRated ★ 0.5- Good BoyRated ★ 1.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 1.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0