Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5