Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Morning GloryRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.0