Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
RampantRated ★ 0.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
The Christmas ChroniclesRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 1.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 1.0
DumboRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 4.0