Movies
Ratings
187
RebeccaRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0