Movies
Ratings
124
EncantoRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 0.5