Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5