Movies
Ratings
641
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
LucaRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 4.0
Zoey's Extraordinary ChristmasRated ★ 4.0