Series
Ratings
21
Nodame CantabileRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0