Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0