Titles you rated
MaleficentRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0