Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0