Series
Ratings
190
Selling the OC Season 4Rated ★ 3.0
Selling Sunset Season 9Rated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Wind BreakerRated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
Kamisama Kiss OVARated ★ 4.0
I'm in Love with the VillainessRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0
Killer SallyRated ★ 3.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5