Titles you rated
Happy Death DayRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
HerstoryRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 1.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5