Titles you rated
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5