Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0