Series
Ratings
25
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0