Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0