Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 5.0
Saving FaceRated ★ 5.0
I, TonyaRated ★ 2.5
On the Basis of SexRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 2.5
The Unknown GirlRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
BareRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 2.0