Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
#IwilltellyouthetruthRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5