Movies
Ratings
679
Start-UpRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 2.0
InnocenceRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Tornado GirlRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 0.5
Bird BoxRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Twelve Children Who Want to DieRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
It ComesRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5