Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Re:Rated ★ 5.0
Gekijou Soushuuhen BOCCHI THE ROCK! Re:Rated ★ 5.0
BOCCHI THE ROCK! Kessoku Band LIVE -Kousei-Rated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5