Titles you rated
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0