Titles you rated
Slow TrainRated ★ 3.5
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
The 19th Medical ChartRated ★ 2.0
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 3.0
Radiation House Season 2Rated ★ 2.0- ラジエーションハウス特別編~旅立ち~Rated ★ 2.0
PenanceRated ★ 3.5
News AnchorRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.0
Mikami SenseiRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Problem PropertyRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0