Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
LIFERated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0