Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0