Titles you rated
The ThingRated ★ 1.0
Nobody from NowhereRated ★ 1.0
DreddRated ★ 1.0
Lump of SugarRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 1.0
Bee MovieRated ★ 1.0
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 1.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.0
War HorseRated ★ 2.5
PoseidonRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
RoboCopRated ★ 1.0
Saw IIRated ★ 1.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 1.0
The PurgeRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 0.5
Death BellRated ★ 1.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 0.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 1.0