Titles you rated
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 3.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 4.0- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0