Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
GloveRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0