Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5- One WinRated ★ 1.5
WickedRated ★ 1.5
SwayRated ★ 3.0
Ichi the KillerRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 2.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0