Series
Ratings
148
A Dance From AfarRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Slow TrainRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 2.5
My Dear ExesRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
BARTENDER Glass of GodRated ★ 3.5- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
Eye Love YouRated ★ 3.0
Dear SisterRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 4.0