Titles you rated
My Name Is KhanRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0