Titles you rated
StartupRated ★ 3.5
The HourRated ★ 3.5
Hana's Lazy MealsRated ★ 0.5
Dining TogetherRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Graceful FamilyRated ★ 1.5
MistyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0- Mother GamesRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Years and YearsRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 1.0
SuitsRated ★ 3.5
The Good DetectiveRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 2.5