Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
UpgradeRated ★ 3.0
MinariRated ★ 5.0
After My DeathRated ★ 4.0