Movies
Ratings
181
QuickRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0