Movies
Ratings
30
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0- DreamRated ★ 1.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
BossRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0