Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
InsiderRated ★ 4.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0