Movies
Ratings
144
CloverfieldRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
NanaRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0