Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0