Series
Ratings
60
The Last KingdomRated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 4.0
Cobra KaiRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5