Titles you rated
My Name Is KhanRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The PunisherRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0