Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
All or Nothing: ArsenalRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 5.0
Our BluesRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The King's AffectionRated ★ 2.0
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Country DiariesRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0