Movies
Ratings
145
VeteranRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Delta BoysRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 4.0